SEŘIZOVAČI / Seřizovači a obsluha číslicově řízených strojů

FirmaMEPAC CZ, s.r.o.
ÚvazekHPP
Mzdaod 200 Kč / hod.
Zobrazit kontakty Odpovědět na inzerát

Popis nabídky práce:

TŘ a:24/4/2024

Náplň práce:

- výměna forem na strojích, příprava a rozjezd výroby, řešení problémů a odstraňování chyb ve výrobě
-denní údržba a opravy vstřikovacích lisů, vyhodnocování poruch zařízení a následné opravy
- seřizování strojů a ladění výrobního procesu, zajištění plynulého chodu strojů
- kontrola funkčnosti a produkce strojů
- preventivní prohlídky strojů
- práce s VZV, práce s jeřáby, obsluha a ovládání periferií (temperační zařízení, chladící zařízení, roboty, regulátory horkých rozvodů).

Požadujeme:

- znalost práce na PC
- loajálnost, pečlivost, zodpovědnost, samostatnost, manuální zručnost a technické předpoklady, ochota učit se novým věcem, schopnost porozumět příkazům a pokynům, ochota pracovat v třísměnném provozu, časová flexibilita.
Výhodou:
- ŘP sk. B
- technické vzdělání
- zkušenosti v údržbě a seřízení vstřikolisů, zkušenosti s optimalizací vstřikolisů
- základní znalost obsluhy vstřikolisů, robotů a dalších periferií.

Nabízíme:

- platové podmínky smluvní - při mimořádných výkonech možnost nadstandartních odměn
- možnost kariérního růstu, přístup k nejnovějším technologiím.
Životopis zaslat na e-mailovou adresu: [email protected]

Požadujeme:

požadované zkušenosti a praxe:
  • Práce s PC
minimální požadované vzdělání:střední odborné s výučním listem (SOU)

Nabízíme:

adresa pracoviště:Třinec - Nebory 547, Česko
mzda, plat (hrubý):od 200 Kč / hod.
typ pracovního úvazku:HPP
směny:třísměnný provoz
datum nástupu:co nejdříve, nebo ihned

Další důležité informace o nabídce práce:

jméno zaměstnavatele:MEPAC CZ, s.r.o., IČ: 26841304
datum zveřejnění nabídky práce:24. 04. 2024
práce je vhodná pro:
  • uchazeči se středoškolským vzděláním
  • uchazeči s vysokoškolským vzděláním

Kontakty pro odpověď na inzerát

kontaktní osoba:Bc. Karla Sulejmani
e-mail:[email protected]

Často kladené otázky k této nabídce práce

1️⃣ NABÍZÍME:

Jaké podmínky nabízí firma MEPAC CZ u této nabídky práce >> Nabízená mzda (hrubého): od 200 Kč / hod. ; Pracovní úvazek: HPP ; Typ směn: třísměnný provoz ; Adresa práce: Třinec - Nebory 547, Česko ; Nástup: co nejdříve, nebo ihned ;

2️⃣ Jak se o práci přihlásit?

Tato nabídka práce má uvedenu pouze kontaktní emailovou adresu. Firmě můžete tedy odpovědět pouze emailem (případně si pozorně přečtěte popis nabídky práce, kde lze výjimečně telefonní číslo najít i když nebylo vyplněno u konktaktních informací). Klikněte na tlačítko Odpovědět ZDE a kontaktní email se vám zobrazí.